Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 8873705



*

nr 887 3705


Bildrulle

Akvarell, Kina, motivet: 84 x 45


Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 14 april 2014
kl 20:55:49


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
14/4 13:15:45 1      100 kr
14/4 18:23:50 2      Vinnande bud
14/4 20:20:46 3      250 kr



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien bildrulle kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 20:20
  • 7166 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
    Aktuellt bud: 700 kr

    Auktionen avslutas
    idag
    19 jan kl 20:58




Ladda ner broschyr