KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Bildrulle 8873705
*
nr 887 3705
Bildrulle
Akvarell, Kina, motivet: 84 x 45
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 april 2014
kl 20:55:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/4 13:15:45
1
100 kr
14/4 18:23:50
2
Vinnande bud
14/4 20:20:46
3
250 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien bildrulle kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Bildrulle
nr 887 3705
Bildrulle
Akvarell, Kina, motivet: 84 x 45
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 april 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/4 13:15:45 | 1 | 100 kr |
| 14/4 18:23:50 | 2 | Vinnande bud |
| 14/4 20:20:46 | 3 | 250 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller asiatisk asien bildrulle kina kinesisk kinesiskt vattenfärg
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20 -
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



